Cvičení

Plány

1. volba věkové kategorie
| 2| 3| 4| 5


vybrat uložený plán


Banner

Vítáme vás na www.fotbal-trenink.cz

Výherce štulpen Saller !!!

Středa, 02 Únor 2011 13:17

Vylosovali jsme únorového výherce. Pokračujeme v pravidelné soutěži pro čestné členy. Počátkem každého měsíce losujeme různé ceny sportovního charakteru. Jak se stát čestným členem, zde.

 

 

Nápady do tělocvičny - bedýnky

Neděle, 30 Leden 2011 10:30

Dobrá úroveň koordinace dolních končetin bude vždy alfou omegou pohybu každého fotbalisty. Bedýnky jsou pro to jistě vhodnou pomůckou. 

 

 

Využití imaginace v tréninku individuálních sportů

Čtvrtek, 27 Leden 2011 15:03

Příspěvek pojednává o možnostech využití imaginace v tréninku alpského lyžování, běžeckého lyžování, cyklistiky, běhu na střední a dlouhé tratě a tenisu. Seznamuje stručně s teoretickými východisky techniky mentálního tréninku imaginace a zásadami použití této techniky. Předkládá příklad možnosti nácviku imaginace v praxi. Využití ve fotbalu pro individuální rozvoj hráče je zajímavý námět.

 

1. Proč týmy vítězí: úvod

Pondělí, 24 Leden 2011 19:05

Proč týmy vítězí: 9 klíčových aspektů úspěchu ve sportu, v podnikání a v . . .

Tato kniha ještě nebyla do češtiny přeložena a proto máte jedinečnou příležitost setkat se s ní na našich stránkách. Připravili jsme pro Vás volný výtah, z našeho pohledu, těch nejzajímavějším pasáží s ryze sportovní tématikou.  

 

 

Obranné tvary

Pátek, 21 Leden 2011 15:52

V tréninkovém procesu se nevyhneme nácviku taktických záležitostí. Takový nácvik může být pro hráče někdy nezábavný a nezáživný. Uváděné cvičení se snaží s tímto problémem popasovat. Zabýváme se v něm bráněním, konkrétně presováním soupeře s míčem a příslušnými obrannými tvary.

 

11. Sportovní výkon = stres?

Úterý, 18 Leden 2011 21:01

"Dřív jsem se během zápasu stresoval hloupostmi. Pořád jsem si říkal:" Dáme vůbec gól? A kdo ho dá? Hlavně, aby někdo nevyfasoval červenou. A podobné blbosti. Dělalo mi to nepořádek v hlavě ..... " Petr Čech

 

 

Strana 60 z 81

Získejte výhody a podpořte nás !

Placené služby - jak se stát čestným členem

Zaplacením členského příspěvku získáte výhody a podpoříte náš web.

 
Copyright 2006-2010 by http://www.fotbal-trenink.cz