Cvičení

Plány

1. volba věkové kategorie
| 2| 3| 4| 5


vybrat uložený plán


Banner

Rady uživatelům

Placené služby

Mezi placené služby patří tisk cvičení a některá školení ve Fotbalové univerzitě. Zde uvádíme jakým způsobem lze tyto placené služby získat a též ceník služeb.

K dispozici jsou programy:
1. Volný nákup – kupujete si tisk jednotlivých cvičení a placená školení každé zvlášť. Při každém nákupu zmíněných věcí se z vašeho konta odečte příslušná částka. Konto si naplníte libovolnou částkou ( minimálně však 50 Kč,- ) poukázanou na náš účet. Cena tisku cvičení je 5 Kč,-. Cena školení je různá, je uvedena u každého zvlášť. Takto zakoupený tisk daného cvičení či školení máte již přístupné na pořád.
2. Roční čestné členství – 1 rok volný přístup ke všem placeným službám – 500 Kč,-
3. Tříměsíční čestné členství – 3 měsíce volný přístup ke všem placeným službám – 300 Kč,-


Ať už zvolíte kterýkoliv program, podpoříte naše stránky a přispějete tak na další rozvoj tohoto projektu.

Jak zvolit daný program ?
Po kliknutí na ikonu tisku cvičení se objeví nabídka zmíněných programů. Dále je uveden stav vašeho konta u www.fotbal-trenink.cz a odkaz „Vložit peníze“. Poklikem na odkaz „Vložit peníze“ se dozvíte potřebné údaje pro platbu na náš účet ( číslo účtu, konstantní symbol, variabilní symbol ). Pokud již máte na kontě u www.fotbal-trenink.cz potřebnou částku, zvolíte požadovaný program kliknutím na „Koupit“. Odpovídající částka se odečte z vašeho konta.

Stav vašeho konta a přehled uskutečněných nákupů si můžete prohlédnout v horní liště přes odkaz „MojeKonto“. Využívat placených služeb může jen zaregistrovaný uživatel.

Dále chceme hlavně pomáhat. Všechno je vlastně dále zadarmo. Platí se za komfort: tisk cvičení či přehledně zpracované školení daného tématu včetně testu. Máte tak možnost usnadnit si přípravu TJ tiskem cvičení či důkladně proniknout do zvoleného tématu absolvováním školení.
Copyright 2006-2010 by http://www.fotbal-trenink.cz