Cvičení

Plány

1. volba věkové kategorie
| 2| 3| 4| 5


vybrat uložený plán


Banner

3D fotbalový trénink

3D fotbalový trénink: 1D2D ping-pong 2

Další, složitější variace úzce navazující na předchozí díl. Nakonec, tak je sestaven celý náš tréninkový program. Stačí se jím nechat vést.

 

 

 

 

 

PING-PONG IEI OBOURUČ

Horní končetiny (2D): obě ruce současně vyhazují míček asi do výše očí, z počátku stačí níže, ale dopracujme se toho.
Dolní končetiny (1D): míč pulsuje mezi levou a pravou vnitřní částí nohy, IEI- vnItřní, vnĚjší, vnItřní nárt téže nohy. Jde o mírné kopy, ne převalování míče!!!  

Zde najdete Flash Player, ktery je treba nainstalovat, aby jste meli moznost sledovat video.

 


 

PING-PONG IEI PARALEL 

Horní končetiny (2D): vyhodíme míček oběma rukama vertikálně, ruce překřížíme a míčky chytíme. Pak opět vyhodíme míčky, ruce vrátíme do původní polohy a chytíme míčky. Postupně se dopracujme takového provedení, kdy ruka, která je při překřížení nahoře je střídavě pravá a při dalším opakování levá.     
Dolní končetiny (1D): míč pulsuje mezi levou a pravou vnitřní částí nohy, IEI- vnItřní, vnĚjší, vnItřní nárt téže nohy. Jde o mírné kopy, ne převalování míče!!!  

Zde najdete Flash Player, ktery je treba nainstalovat, aby jste meli moznost sledovat video.
 

 

 

 

 

PING-PONG IEI PARALEL přehmat

Horní končetiny (2D): vyhodíme míček oběma rukama vertikálně, ruce překřížíme a míčky chytíme. Ruka, která je nahoře, chytá míček dlaní dolů. Tato ruka míček dohání jak padá, což velmi zvyšuje obtížnost. Postupně se dopracujme takového provedení, kdy ruka, která je při překřížení nahoře je střídavě pravá a při dalším opakování levá.      

Dolní končetiny (1D): míč pulsuje mezi levou a pravou vnitřní částí nohyIEI- vnItřní, vnĚjší, vnItřní nárt téže nohy. Jde o mírné kopy, ne převalování míče!!!  

Zde najdete Flash Player, ktery je treba nainstalovat, aby jste meli moznost sledovat video.

 

 

 

 

Připravil Radek Votípka, Martin Vísner www.fotbal-trenink.cz

Komentáře
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

Copyright 2006-2010 by http://www.fotbal-trenink.cz