Fotbal-trénink

Tak kdo vyhraje titul ?

Středa, 27 Duben 2011 14:27

Jak je připraven vedoucí tým ligy na jarní část sezóny? To vedle trenéra Vrby také dobře ví MUDr. Jaroslav Novák, který testoval kondiční připravenost viktoriánů. Můžeme tak s velkou pravděpodobností předpovědět jak boj o titul dopadne.

 

 

Povoláním pozorovatel . . .

Úterý, 22 Březen 2011 08:17

Pozorovatel naší fotbalové reprezentace Daniel Drahokoupil byl na "špionáži" v Madridu, kde sledoval španělskou reprezentaci. V pátek tedy můžeme být úplně klidní. Víme jak na ně!!! Více v našem rozhovoru.

 

 

 

Téměř každý kvalitní trenér mládeže by mohl trénovat A tým dospělých, naopak to říci rozhodně nejde

Neděle, 20 Únor 2011 08:39

V dnešním rozhovoru se nesetkáme s nějakou mediálně známou a populární osobou našeho fotbalového světa. Přesto stojí za to, si tento rozhovor přečíst. Milan Zaplatílek provozuje individuální fotbalovou školu, se svými svěřenci se dostal až do FC Chelsea a nejlepší pozvánkou k ponoření se do těchto řádek je pár citátů:“Hustit taktiku, vytrvalost či sílu do 12 letých dětí je naprosto zbytečný.“ „Spousta trenérů s detaily nepracuje.“ „Ty lepší kluby nevychovávají, ale stahují si nejlepší „hotové“ fotbalisty už v mládežnických kategoriích.“    

   

A ještě jednou Pavel Vrba

Středa, 12 Leden 2011 22:02

Pokračujeme v druhé části našeho rozhovoru s Pavlem Vrbou.

 

 

Do nového roku s Pavlem Vrbou

Sobota, 01 Leden 2011 01:59

Občas slýcháme, že trenéři by měli mezi sebou více diskutovat, vyměňovat si názory a zkušenosti a vzájemně se tak posouvat kupředu. Pokud si někdo nechává svoje „know-how“  pod pokličkou, brzdí tím sebe i okolí. Mezi takové trenéry rozhodně nepatří Pavel Vrba, trenérská superstar našeho fotbalového nebe. Nemá problém si popovídat na jakékoliv téma. Možná i to ho odlišuje od ostatních. Nasajte tedy příjemnou a přátelskou atmosféru našeho setkání s Pavlem Vrbou, které proběhlo koncem roku 2010.

   

Strana 1 z 5

Copyright 2006-2010 by http://www.fotbal-trenink.cz