Cvičení

Plány

1. volba věkové kategorie
| 2| 3| 4| 5


vybrat uložený plán


Vítáme vás na www.fotbal-trenink.cz

Aspekty kondiční přípravy dětí a mládeže

Neděle, 06 Prosinec 2015 14:13

Příspěvek je zaměřen na plánování a realizaci kondiční přípravy dětí a mládeže. Chceme tak našim trenérům mládeže i široké odborné veřejnosti přinést možnost lepší orientace v této problematice a tím přispět k efektivnější sportovní přípravě, která budoucím profesionálním hráčům zajistí možnost plnohodnotné konkurenceschopnosti s největšími hvězdami světového fotbalu.
 
 
 
 
 
 
 
 

Když se řekne masáž ...

Čtvrtek, 26 Listopad 2015 13:21

Autoři výzkumných publikací se většinou soustředí na sledování více ukazatelů, převážně fyziologických na jedné straně a psychologických na straně druhé. Jelikož je mechanismus účinku masáže komplexní, je velmi složité účinky od sebe dělit, a to z důvodu jejich úzké vzájemné souvislosti.
 
 
 
 

Přepínání pozornosti 3

Pondělí, 14 Září 2015 12:12

 Závěrečný třetí díl seriálku nám přinese to, k čemu jsme směřovali celý seriál - cvičení na rozvoj ryze fotbalových dovedností ... v tomto případě kličky. 

 

 

 

Přepínání pozornosti 2

Pondělí, 07 Září 2015 06:45

 Pokračujeme dalšími cvičeními na stejné téma, abychom rozšířili zásobník cviků. Můžeme tak zajistit pestrost tréninkové jednotky a rovněž tak pracovat s obtížností. 

 

 

 

Přepínání pozornosti 1

Úterý, 01 Září 2015 06:41

 Na září jsme připravili videoseriál cvičení, která se hodí hlavně do průpravné části tréninkové jednotky. Většinu cvičení lze začít již v přípravkových kategoriích, přínosná jsou v přiměřeně obtížných variacích pro všechny věkové kategorie.

 

 

 

Od září se do toho zase pustíme !!!

Přes prázdniny jsme trochu odpočívali, ale už brzy se zase pustíme do nových článků ... buďte s námi.

 

Strana 2 z 81

Získejte výhody a podpořte nás !

Informace o výpadku

   Omlouváme se za výpadek webu www.fotbal-trenink.cz v důsledku napadení našeho internetového poskytovatele. Stále pracujeme na uvedení do původního stavu. Pokud máte problém s registračním emailem, tak nám napište na email níže, účet vám zpřístupníme.

 

Provizorní kontakt pro vaše dotazy : obchod@fotbal-trenink.cz

 

 

 
Copyright 2006-2010 by http://www.fotbal-trenink.cz